Stogo langai

Velux

Centrine ašimi varstomi stogo langai

View the embedded image gallery online at:
http://www.tekanas.lt/index.php/stogo-langai#sigProId721114df78

VELUX stogo langai su vyriais vidurinėje dalyje yra puikios kokybės ir praktiški. Baldus statyti galite tiesiai po langu, nes dėl viršuje montuojamos rankenos turėsite pakankamai erdvės jį varstyti.

Paprastumas
Sumontuota patogi rankena, todėl be jokio vargo galėsite atidaryti ir uždaryti langą ar vėdinti patalpą. Išorės stiklą galėsite patogiai valyti abiem rankomis, nes apvertus langą užfiksuojama jo padėtis. 


Saugi aplinka
 

Jūsų vaikai bus saugesni, jei stogo langų rankena jiems bus nepasiekiama. Tuo tarpu suaugusieji galės lengvai atidaryti langą, net jei po juo žaidžia vaikai.

Pritaikyti individualiems poreikiams
 

Stogo langai su vyriais vidurinėje dalyje yra gaminami iš lakuotos arba poliuretanu dengtos medienos. Elektrinio valdymo lakuoti arba poliuretanu dengti mediniai INTEGRA® langai patogiai valdomi vienu mygtuko paspaudimu.

View the embedded image gallery online at:
http://www.tekanas.lt/index.php/stogo-langai#sigProIdf202a7a0ba


 

Dvigubo varstymo stogo langai

View the embedded image gallery online at:
http://www.tekanas.lt/index.php/stogo-langai#sigProId9edb40ff62

Nuostabūs vaizdai
Pro palėpėje įrengtus langus atsiveria gražus kraštovaizdis arba miesto panorama. Visiškai atidaryti stogo langai su vyriais viršutinėje dalyje puikiai atveria vaizdą, o lango varčia atstoja stogą atvėrus langą.

Daug pastangų nereikalaujanti priežiūra ir valdymas
Dėl apačioje esančios rankenos mūsų gaminamus stogo langus su vyriais viršutinėje dalyje lengva atidaryti ir uždaryti, net jei jie yra įstatomi aukštai. Be to, varčią galima apversti, todėl langą paprasta valyti.

Stogo langai su vyriais viršutinėje dalyje gaminami iš lakuotos arba padengtos ploiuretanu medienos.

View the embedded image gallery online at:
http://www.tekanas.lt/index.php/stogo-langai#sigProId7f2ba4d551


 

Roto

Roto stogo langai – tai trisdešimties metų patirtis. Detalių tobulinimas pagal viso pasaulio poreikius. Šiuolaikiškas techninis sprendimas ir dizainas, saugumas ir patogus naudojimas, štai kur nenuginčijami Roto stogo langų privalumai. Roto vyrių dėka stogo langus galima eksploatuoti patikimai ir komfortiškai ilgus metus. Roto yra vienas iš pasaulinių langų ir durų apkaustų gamybos lyderių.