Plieninė stogo danga

    Mes siūlome profiliuotus stogo ir fasadų plieno lakštus taip, kad mūsų klientai priimtų mus kaip patikimą alternatyvą. Be to, mes manome, kad mūsų veiklos pagrindas - platus produkcijos asortimentas, taip pat žinome, kad norint užsitarnauti klientų pripažinimą, reikia daug daugiau. Kaip visada sėkmė - tai kokybiškų gaminių, žinių ir teigiamų santykių derinys.

    Kad lengviau jums būtų išsirinkti plieninę stogo dangą, mes jums siūlome Flash versiją, kuri "uždengs" jums stogą vienu paspaudimu!

     Naujas stogas visada naudinga investicija. Kiekvienas į stogą investuotas centas padidins viso namo vertę. Tačiau keisdami stogą jūs galite pagražinti ir visą namą.

        Mes siūlome stogus įvairiems pastatams - nuo rūmų iki daržinės, nuo šiuolaikinės architektūros vizijos iki vaizdingų vasarnamių. Džiaugiamės jūsų stogo pasirinkimu.

      Gali būti sunku išsirinkti tinkamą stogo dangos profilį, tačiau nusipirkti stogą yra visai paprasta. Tiesiog paprašykite stogo komplekto. Tuomet galite būti tikri, kad gausite viską, ko reikia: difuzinę plėvelę, visus tvirtinimo elementus, lietaus nuvedimo sistemą, vėdinimo ir saugos komponentus. Mūsų darbuotojai visada yra pasiruošę patarti.

Kodėl plieno lakštai?

      "O kodėl gi ne plieno lakštai?" ir daugiau klausimų neturėtų kilti. Juk būtent plieno lakštai turi tiek daug pranašumų, kad praktiškai visada jų pasirinkimas turi būti savaime suprantamas dalykas.

Gražu. Šiuo metu šios produkcijos asortimentas toks įvairus ir pasirinkimas toks didelis, kad visada galima rasti tai, ko norima.

Lengva. Lyginant su kitomis medžiagomis, tai didelis pranašumas transportuojant ir montuojant. Be to, daug namų stogų nuolydis per mažas, kad galėtų išlaikyti dideles apkrovas, pavyzdžiui, būtų tinkamas dengti natūraliomis čerpėmis.

Patikima. Plieno lakštai užtikrina stogo dangos ilgaamžiškumą, kuris gerokai viršija daugelio medžiagų tarnavimo laiką, nepriklausomai nuo jų naudojimo srities.

Saugu aplinkai. Pradedant gamyba, pakavimu ir baigiant transportavimu bei montavimu, plieno lakštai tai medžiaga, nedaranti žalos aplinkai jokiame iš paminėtų etapų.

Ekonomiška. Optimaliausias tarnavimo laiko ir piniginės vertės santykis.

Paprasta montuoti.

 

    Šiferis – viena populiariausių stogo dangų tiek praeityje, tiek dabar. Tačiau šiais laikais jau gaminamas tik neasbestinis šiferis, nes buvo įrodyta, kad asbestas kenkia žmonių sveikatai. Vietoj asbesto naudojamas armuojantis pluoštas, dėl kurio beasbestinis šiferis ne tik tapo saugus aplinkai ir žmonėms, bet ir įgijo geresnes savybes – tapo tvirtesnis, atsparesnis smūgiams, elastingesnis. Ypač lengvas tvirtinimas vinimis arba varžtais. Taip pat šiuolaikinis neasbestinis šiferis gaminamas įvairių spalvų, o specialių technologijų dėka nesamanoja, neblunka, yra atsparus erozijai bei ultravioletiniams saulės spinduliams. 

    Taigi šiuolaikinis beasbestinis šiferis yra atsparus klimato poveikiui, nedegus, atsparus biologiniam poveikiui, nereaguoja į elektromagnetines bangas, nebijo korozijos, staigių temperatūros pokyčių, izoliuoja garsą, turi difuzinių savybių. Beasbestinio šiferio gamintojai teigia, kad naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis pagamintas šiferis tarnaus tiek pat, kiek ir plieninė stogų danga – 50 ir daugiau metų.

 

Gaminys

Lakštai „EuroFala“ yra dviejų rūšių su vienodu bangos profiliu:
- standartiniai: 625, 1250, 1875 ir 2500 mm ilgio;
- NO/WO: 1250, 1875 ir 2500 mm plokštės nupjautais kampais ir išgręžtomis kiaurymėmis.
Visų lakštų plotis – 1150 mm.

Dėmesio:

1875 ir 2500 mm ilgio lakštai NO/WO ties viduriu turi montažines kiaurymes, papildomam lakšto tvirtinimui prie grebėsto.

Žaliavos ir sudėtis

     Lakštai „EuroFala“ susideda iš keletos medžiagos sluoksnių, kurios pagrindinė sudedamoji dalis yra cementas. PVA pluoštu skersai bangos armuota plokštė įgauna didelį atsparumą ir tvirtumą. Be to, lakštų gamyboje naudojamos medžiagos yra: kreida, silicio dioksidas ir celiuliozės plaušai. Fibrocementiniai gaminiai pasižymi dideliu atsparumu atmosferos poveikiui (sniegui, lietui, šalčiui, karščiui) bei įvairiems cheminiams junginiams.

Paviršius ir spalvos

„EuroFala“ lakštai gaminami tokių spalvų:
- natūralios pilko cemento;
- spalvotos: raudonos, plytinės, rudos, grafitinės, žalios, mėlynos, juodos ir pilkos.

       

    Lakštų paviršius yra glotnus ir lygus. Lakštai pilnai paruošti naudojimui ir papildomai jų dažyti nebereikalinga. Apatinė lakštų pusė turi specialią apsaugą.

Užbaigimo elementai

         Stogo kraigo ir kraštų, bei fasadų kampų apsaugai naudojami fibrocementiniai užbaigimo elementai.

Montažo aksesuarai

       Taisyklingas, rekomendacijas atitinkantis lakštų „EuroFala“ montavimas atliekamas naudojant gamintojo rekomenduojamus tvirtinimo sraigtus medinėms arba plieninėms konstrukcijoms su tarpinėmis ir kepurėlėmis.

Sandarinimo detalės

        Horizontalios „EuroFala“ lakštų persidengimo siūlės sandarinamos naudojant savime lipnią juostą. Kad po stogo šlaitu nepatektų paukščiai, vanduo ir sniegas, ties stogo karnizu ir kraigu montuojama banguota sandarinamo juosta.

Išbaigimas ir montažas

       Standartinių lakštų montavimas gana paprastas: laikantis montavimo instrukcijoje pateiktų rekomendacijų, atitankami lakštų kampai nupjaunami ir išgręžiamos montavimo skylės. Lakštų NO/WO prieš montavimą papildomai paruošti nereikia. Lakštai tvirtinami 2 ir 6 bangos viršutinėse dalyse (pagal montavimo kryptį).

Atstumai tarp grebėstų, naudojamų montuoti skirtingų ilgių lakštus:

625 mm ilgio = 475 mm (tvirtinama prie dviejų grebėstų);

1250 mm ilgio = 1100 mm (tvirtinama prie dviejų grebėstų);

1875 mm ilgio = 862,5 mm (tvirtinama prie trijų grebėstų);

2500 mm ilgio = 1175 mm (tvirtinama prie trijų grebėstų).

Minimalus stogo šlaito nuolydis visiems fibrocementiniams gaminiams – daugiau nei 12 laipsnių.

Ypač tinkami aukštiems ir statiems stogams

         "Gotika" banguoti pluoštinio cemento lakštai yra ypač tinkami aukštiems ir statiems stogams. Šią stogų dangą siūlome besistatantiems privačius namus, kurių stogo nuolydis daugiau kaip 30 laipsnių. Kadangi lakštas trumpas, o lakšto banga didelė, tai suformuojama senovinės S formos čerpę primenanti stogo struktūra. Šie lakštai derinyje su S formos vėjalentėmis, kraigo ir briaunų gaubtais įkūnija sudėtingiausias ir išraiškingiausias kūrybines vizijas, o dangos struktūra ir visas stogas atrodo labai patraukliai.