Dūmtraukių sistemos

 Aukščiausios kokybės vokiškų keraminių kaminų „TONA“, gaminamų iš HighTec keramikos atstovavimas Lietuvoje. Parduodame, atvežame, sumontuojame, suteikiame garantiją iki 30-ies metų.

 Atstovaujame aukščiausios kokybės kaminų gamintojus  iš Vokietijos – kompaniją TONA  Tonwerke Schmitz GmbH. Kompanijos gaminami kaminai puikiai parduodami ir labai populiarūs visoje Europoje unikalios HeighTech keramikos dėka. Įmonėje dirbantys specialistai įvertins kiekvieną unikalų atvejį ir ras optimaliausią sprendimą, o patyrę montuotojai sumontuos Jūsų įsigytą kaminą.

 Apie TONA kaminus
 Keraminai TONA kaminai optimaliai pritaikyti ir sertifikuoti tiek kieto, tiek ir dujinio bei skysto kuro šildymo elementų sistemose. Absoliučiai visi gamykloje gaminami kaminai atitinka Europos Sąjungos keliamus kokybės ir priešgaisrinės saugos reikalavimus.

 

 

 Keraminius ТONA kaminus galima naudoti:
-   su bet kuria kuro rūšimi; 
-   visuose šilumos generatoriuose; 
-   vieno ir kelių butų pajungimui;
-   patalpose, eksploatuojamose nuo oro priklausomoje aplinkoje;
-   patalpose, eksploatuojamose nuo oro nepriklausomoje aplinkoje;
-   statybose, remonte ir rekonstrukcijoje.  

Keraminių kaminų konfigūracija:
-   vieno kanalo kaminas;
-   vieno kanalo kaminas su ventiliacijos kanalu;
-   dviejų kanalų kaminas;
-   dviejų kanalų kaminas su ventiliacijos kanalu.

TONA tec ISO  ir TONA STAR dūmtraukių sistemose naudojami labai didelio efektyvumo termoizoliaciniai dembliai, kurie neleidžia išmetamiems dūmams atvėsti ir tuo pačiu padidina trauką. Tokiu būdu kaminuose išsiskiria žymiai mažiau kondensato ir suodžių.

Kodėl rekomenduojame rinktis TONA kaminus?
Išties, priežasčių yra daug, tačiau paminėsime tik kelias pagrindines, kurios pabrėžia išskirtinę vokiškų TONA dūmtraukių kokybę:

• neįkainojama patirtis dūmtraukių gamyboje net nuo 1891 metų;
• kompanijos nuosavybės teise valdomi aukščiausios kokybės žaliavų klodai;
• gamyboje įdiegtos naujausios technologijos, kontroliuojamos visapusiškos ir nuolatinės kokybės gerinimo sistemos TOQM;
• visi kaminai gaminami trijose gamyklose Vokietijoje, o gamyba griežtai kontroliuojama Vokietijos Statybos Instituto;
• tinka visoms kuro rūšims, o išmetamųjų dujų temperatūra gali siekti net iki 600oC;
• naudojamas movinis sujungimas, kuris užtikrina nepriekaištingą sujungimo kokybę ir patikimai apsaugo nuo gaisro pavojaus;
• dūmtraukių sistemos sertifikuotos pagal Europos klasifikaciją;
• itin lengva ir patvari galutinė dūmtraukio konstrukcija;
• patraukli rinkos kaina;
• apdovanojimai ir pripažinimas Europoje;
• suteikiama garantija net iki 30 metų.

Keramika ar šamotas?
Pagrindinis akcentas yra tas, kad TONA dūmtraukių sistemos gaminamos ne iš šamoto, o iš išskirtinės HighTech keramikos. Tai ir patikimesnis movinis sujungimas, ir lengvesnė konstrukcija, ir geresnė trauka bei atsparumas agresyviam kondensatui.

 

Daugybė Europos gyventojų jau naudojasi nepriekaištingos kokybės dūmtraukiais. Mes tikimės, jog šios dūmtraukių sistemos patikimai tarnaus ir Jums!